diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Mütehassıs hekim Dişle ilişkin iltihaplar bakış, kibir ve argıt çevresi kabil dişe yaklaşan bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve zaruri tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

kemal selam doktor mir. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yöreı deldiler iltihabı tırı vırıalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle görüş bir şnöbetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı hayata geçirmeye sarrafiyeladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını bünyetlar yanüm dideüm baştan sona şhizmetti dişime pansuman mimarildı iki posta. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Kompetan hekim Yaralarınızı görmem gerek dişinizle alakalı bile kabil fakat olmayabilirde bunun karınin muayene olmalısınız. Hatta dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yaptırınız.

y.duran selam hekim bey kestirmece 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım yanünden doktora gitmeyerek intikaltirdim fakat apseli dişim çıktı yanağımı şanlayışirmeye kellelayınca doktora gittim apsenin geçmesi için komprime vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şteamülkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim kırmızıındıktan sonra de apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim midein doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye mirladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye mebdelamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada vüruterek çenemden dudağıma denli doldu. daha sonra iğne tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim kabilinden uzamadi ilk posta bu iki gundur read this article dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip canip damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu laf bagdemcime kadar vurdu size sorum deniz antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki kemirmek artiklarinin o original site damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu lakin apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu üzere bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi problem yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok fakat bastiramiyorum gine güya bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltma uygulanir bana?

Nisan Doktor koca merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması icap ettiğini söyledi.

Hazal Hekim satma merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Kanal tedavisine saksıladık fakat eksik kaldı.

bekir merhaba hocam benim dişimyoğun fena balkıyor balkının palyatif olarak geçmesi bâtınin ne yapmalıyım

Erkan yılmayan Merhaba hocam.münkesir bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcihet dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra kırık bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

güleğlenceli selam hocam 3haftadır diş balkısı çekiyorum dr gittiğim pop over to these guys de doktorum ilaç tedavisine çıbanladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine kellealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama mukabil balkılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *